Araç Kiralamak Artık Parmaklarınızın Ucunda

Araç Kiralamak Artık Parmaklarınızın Ucunda

Konya araç kiralama ile araç kiralamak artık parmaklarınızın ucunda. Konya rent a car oto kiralama hizmetinde değerli müşterilerine daha güvenli ve kolay araba kiralayabilme adına Bio Teknoloji (parmak izi) kullanmaya başladı. Konya oto kiralamanın müşterileri araba kiralamanın kolaylığını parmaklarının ucunda hissedecekler. Konya araba kiralama olarak amacımız müşterilerimize araç kiralama işlemlerini kolaylaştırmanın yanı sıra sadece şahıslarına ait olan parmak izi ile oto kiralayarak onları güvene alabilmek. Nasıl mı?

Bugün hepimiz kimliğimizi kaybedebilir  yada çaldırabiliriz. Böyle bir durumda muhakkak kimliğinizle araç kiralama yapmak isteyen kötü niyetli insanlar olacaktır. Fakat bu kötü durumdan sisteme önceden kayıtlı olan parmak iziniz sizi kurtaracak.

Bu sayede hiçbir müşterimizin kimliği ile sahte kiralama işlemi gerçekleştirilemeyecek müşteri kimliğini Türkiye’nin herhangi bir yerinde kullanarak araba kiralama işlemi sağlamak isteyen kişiler uyuşmayan parmak izinden dolayı yakayı ele verecek.

Türkçe İngilizce