WhatsApp Telegram Signal Bip WeChat Mesenger Dedi Line ile Bize Ulaşın

  • Anasayfa
  • Haberler
  • WhatsApp Telegram Signal Bip WeChat Mesenger Dedi Line ile Bize Ulaşın

WhatsApp Telegram Signal Bip WeChat Mesenger Dedi Line ile Bize Ulaşın

Konya rent a car olarak siz değerli müşterilerimize araç kiralama hizmetini en kolay hale getirmek için çalışmaktayız. Bu yüzden konya oto kiralama iletişim kanallarının yanına bir yenisini daha ekliyor. Konya araba kiralama ile hızlıca iletişime geçin, kolayca araba kiralayın.

WhatsApp Messenger, akıllı telefonlar için geliştirilen, platformlar arası çalışma özelliğine sahip bir anlık mesajlaşma ve arama veya haberleşme uygulamasıdır.

Telegram, çoklu platform desteği sunan, güvenli anlık mesajlaşma servisidir. Rus programcısı Pavel Durov tarafından yaratılmıştır. Telegram istemcileri hem mobil hem de masaüstü sistemleri için mevcuttur. Ağustos 2013'te yayın hayatına başlamıştır.

Signal, özgür ve açık kaynaklı, çapraz platform şifreli mesajlaşma yazılımı. Signal Vakfı ve Signal Messenger LLC tarafından geliştirmektedir. İnternet üzerinden dosyaları, sesli mesajları, görselleri ve videoları içerebilen kişiler arası mesajları veya grup mesajlarını göndermek için kullanılır.

BiP; Turkcell tarafından iOS ve Android kullanıcıları için geliştirilen, herkesin ücretsiz şekilde kullanabileceği anlık mesajlaşma uygulamasıdır. BiP; App Store, Google Play, ve Huawei AppGallery üzerinden ücretsiz indirilebilmektedir.

WeChat, Çin'de geliştirilen sesli ve yazılı mesajlaşmaya yarayan bir mesaj servisidir. Bu uygulama Android, iPhone, BlackBerry, Windows Phone ve Symbian işletim sistemleri için uygundur.

Facebook Messenger, bir diğer adıyla Messenger Facebook'un yarattığı ve geliştirdiği yazılı, sesli ve görüntülü haberleşme sağlayabilen bir anlık mesajlaşma servisi ve yazılım uygulamasıdır. Facebook'un web-tabanlı sohbet özelliği ile entegredir ve açık bir protokol olan MQTT protokolü üzerine inşa edilmiştir.

Ülkemiz mühendisleri tarafından Signal altyapısı ile geliştirilen, grup adı dışında hiçbir verinin tutulmadığı, tüm iletişimin p2p teknolojisi ve uçtan uca şifreli olarak gerçekleştirildiği güvenli haberleşme uygulamasıdır.
Dedi, Android ve iOS işletim sistemine sahip akıllı telefonlarınızda kullanılabileceğiniz güvenli ve ücretsiz bir haberleşme uygulamasıdır.

LINE, Japonlara ait bir mobil mesajlaşma uygulamasıdır, "Line Corporation" tarafından yapılmıştır. LINE, aralarında etiketler, home, timeline ve resmi hesaplar da bulunan çeşitli interaktif öğelerle entegre bir şekilde ücretsiz metin ve sesli mesajlaşma, sesli arama ve grup sohbeti sunar.

Türkçe İngilizce